22-01-2023 Altegaer

Intermezzo van instrumentaaltjes en een paar zangnummers (ca. 2 x 15 min.) bij een optreden van het wereldmuziek-koor Cascantar in het kerkje van Valkkoog, Valkkogerweg 39, Valkkoog vanaf 11.15 uur.

29-01-2023
Altegaer
Maritiem programma in het Atrium van het Zuiderzeemuseum, Wierdijk 12, Enkhuizen van 12.00 tot 13.30 uur.
11-02-2023
4 muziekgroepen
Herdenking van Marian Nesse met door Marian geschreven nummers gespeeld door Kajto, Kapriol'!, het Vrijstatig Volkje en Altegaer in Dorpshuis De Enter, Leeksterweg 23, Haulerwijk vanaf 14.00 uur.
16-03-2023
Altegaer
Gemengd programma voor de Zonnebloem in Dorpshuis De Enter, Leeksterweg 23, Haulerwijk van 14.00 tot 16.00 uur.
01-04-2023
Altegaer
Historisch programma voor de 1 april Viering Brielle op verschillende plaatsen in de binnenstad van Brielle van 11.00 tot 17.00 uur.
17-04-2023 Altegaer

Gevarieerd programma voor de ouderenorganisatie PCOB in zalencentrum De Lantearne, Jan Binneslaan 49, Surhuisterveen van 14.00 tot 16.00 uur.

18-04-2023
Marita's Mengelmoes
Gevarieerd programma voor de cursisten van een zangworkshop in het Nivon-huis Allardsoog, Jarig van de Wielenwei 42, Een-West vanaf 20.00 uur.
20-05-2023 Vrijstatig Volkje Historisch programma bij tentoonstelling over het Rampjaar 1672, 's middags gedurende 20 minuten in de Kijkzaal van de bibliotheek, Griffioenpark 10 te Wolvega.
3 en 4-06-2023 Vrijstatig Volkje Historisch programma bij Kaeskoppenstad te Alkmaar in blokjes tussen 12.00 en 17.00 uur.
25-06-2023
Marita's Mengelmoes
16.30 uur in het Dorpshuis van Garsthuizen, Smydingheweg 3 te Garsthuizen (in Groningen bij Eemshaven) voor deelnemers aan een fietstocht door het Hoogeland die georganiseerd wordt door de Culturele Raad Middelstum.
01-07-2023
Vrijstatig Volkje
Historisch programma over Rampjaar 1672 bij de Belevingsmarkt, Appie Tjalmaplein en de Oosterwoldseweg te Oldeberkoop van 13.00 tot 16.00 uur.
30-07-2023
Vrijstatig Volkje
Gevarieerd programma voor de bewoners van OlmenEs, Beatrixoord 1 te Appelscha, 's middags.
05-08-2023 Altegaer Historisch programma op de Rembrandtmarkt rond de Van Harenkerk, Van Harenstraat 1, Sint Annaparochie van 11.00 tot 17.00 uur.
12 en 13-08-2023 Vrijstatig Volkje Vrijstatig Volkje Maritiem programma bij het Maritiem weekend in het Buitenmuseum van het Zuiderzeemuseum, Wierdijk 12-22, Enkhuizen tussen 10.00 en 17.00 uur.
09-09-2023 Vrijstatig Volkje Optreden bij optocht door Donkerbroek van 09.30 - 13.00 uur en van 17.00 - 18.30 uur.
25-09-2024 Altegaer Gevarieerd programma voor Vrouwen van nu in Zalencentrum De Rank, Kerkstraat 49, Wolvega van 19.45 - 22.00 uur.
17-09-2023
Vrijstatig Volkje
Middeleeuws programma bij de Middeleeuwse Kermis op de Boerestreek te Appelscha, in blokjes tussen 11.00 en 17.00 uur.
14-10-2023 Marita's Mengelmoes Programma in het kader van Bloeizone Haulerwijk in Pand 1880, Norgerweg 1, Haulerwijk. Ook andere groepen treden daar op. Het evenement begint om 13.30 uur. Mengelmoes speelt an 16.00 - 16.30 uur en van 17.00 - 17.30 uur.
25-11-2023
Altegaer
Gevarieerd programma in Folkclub Hoorn, Cultureel Centrum Zwaag 'De Plantaan', Pastoor Nuijenstraat 1, Zwaag (bij Hoorn) vanaf 20.00 uur met muzieksessie na afloop.
26-11-2023. Altegaer Maritiem programma in het Atrium van het Zuiderzeemuseum, Wierdijk 12, Enkhuizen van 12.00 tot 13.30 uur.
15-12-2023 Vrijstatig Volkje Kerstprogramma bij de lichtjesoptocht op de voetbalvelden van Haulerwijk, Scheidingsreed 1, Haulerwijk van 18.00 - 21.30 uur.
28-12-2023
Vrijstatig Volkje
Programma van 3 blokjes in het kader van de Landlopersdag op de overdekte binnenplaats van het Gevangenismuseum, Oudegracht 1, Veenhuizen tussen 11.30 en 15.30 uur.
11-01-2024 Altegaer

Gevarieerd programma voor de ouderenorganisatie het OSON in MFA Mejander, Willingeprinsstraat 24, Oldeberkoop van 14.00 - 16.30 uur.

28-01-2024 Altegaer Gevarieerd programma in Het kleine kerkje, Broek 2, Gieterveen van 14.00 - 16.00 uur.
10-02-2024 Vrijstatig Volkje Gevarieerd programma bij de Sprookjesroute, georganiseerd door het JOH in het park van Haulerwijk aan het eind van de middag.
20-02-2024 Vrijstatig Volkje Gevarieerd programma in woonzorgcentrum Sinnehiem, Sinnehiem 1, Haulerwijk, van 14.30 - 16.00 uur.
02-03-2024 Vrijstatig Volkje Programma over culinaire en muzikale tradities van wieg tot graf in samenwerking met het Culinair Erfgoed Centrum van Carolina Verhoeven in Dorpshuis De Enter, Leeksterweg 23, Haulerwijk van 11.00 - 17.00 uur.
22-03-2024 Vrijstatig Volkje Gevarieerd programma in woonzorgcentrum Riemsoord, Riemsoord 140, Appelscha vanaf 15.00 uur.
01-04-2024 Altegaer Historisch programma voor de 1 april Viering Brielle op verschillende plaatsen in de binnenstad van Brielle van 11.00 - 17.00 uur